Доступність посилання

ТОП новини

Константинов: Крим буде будувати відносини з Туреччиною за вказівкою з Москви


Володимир Константинов
Володимир Константинов

Глава російської «держради» Криму Володимир Константинов заявляє, що після інциденту з російським літаком в Туреччині Крим буде будувати відносини з цією країною за вказівкою з Москви.

«Що стосується будь-яких взаємин Криму з регіонами Турецької Республіки, вони будуть здійснюватися в чіткій відповідності до вказівок федерального центру», – написав він на своїй сторінці Facebook.

Також Константинов закликав кримчан не їздити до Туреччини.

«Це небезпечно, а в цілому – морально неправильно. Сьогодні нічого там робити. Це абсолютно не та країна, в якій нам слід відпочивати, її представники вбивають наших співгромадян і сприяти тероризму. Як сказав наш президент, «завдають удару в спину», – зазначив він.

Після анексії Криму півострів неодноразово відвідували турецькі бізнесмени з приватними візитами, не узгодженими з керівництвом Туреччини.

Туреччина неодноразово заявляла про підтримку територіальної цілісності України і, зокрема, кримських татар.

Російський СУ-24 був збитий турецьким винищувачем F-16 24 листопада біля турецько-сирійського кордону. Одному з пілотів, які катапультувалися вдалося врятуватися, інший загинув, за даними Міноборони Росії, тому, що був обстріляний з землі.

Туреччина стверджує, що російський бомбардувальник порушив її повітряний простір і проігнорував неодноразові попередження. Російська влада наполягають, що Су-24 перебував у небі над сирійською територією. Президент Росії Володимир Путін назвав збитий російського літака Су-24 «ударом у спину» і заявив, що це матиме серйозні наслідки для відносин Росії і Туреччини.

Посли країн-учасниць НАТО, які зібралися на екстрене засідання 24 листопада, закликали Туреччину до спокою і витримки у зв’язку з ситуацією навколо збитого турецьким винищувачем російського бомбардувальника.

XS
SM
MD
LG