Доступність посилання

ТОП новини
21 Жовтень 2018, Київ 08:41

«Укренерго» до кінця тижня не зможе повернутися до ремонту ЛЕП


Ремонтні бригади «Укренерго» у п’ятницю і на вихідних не отримають доступу для продовження ремонту ліній електропередач «Каховська-Титан», повідомили у прес-службі компанії.

«На зустрічі представників «Укренерго» з місцевим штабом активістів з блокади Криму в Херсонській області енергетики донесли свої аргументи щодо необхідності продовження ремонтних робіт на пошкоджених ПЛ, які будуть передані в центральний штаб акції блокади Криму для ухвалення рішення про подальші дії. Активісти зазначили, що до понеділка, 30 листопада, бригади «Укренерго» не отримають доступу для завершення ремонтних робіт на ПЛ 220 кВ «Каховська-Титан», – йдеться в повідомленні.

Ремонтна бригада «Укренерго», що займалася відновленням ЛЕП «Каховська-Титан», о 10:00 четверга припинила роботи у зв’язку з вимогою активістів енергетичної блокади Криму.

У Криму 22 листопада через пошкодження невідомими опор ЛЕП в Херсонській області в 00:25 зупинилася подача електроенергії, що надходить на територію півострова з материкової частини України.

Півострів зараз забезпечується електроенергією, виробленою джерелами кримської генерації, а також дизельними генераторами, завезеними з Росії після анексії півострова в 2014 році. Однак цих потужностей не вистачає.

XS
SM
MD
LG