Доступність посилання

ТОП новини
23 Лютий 2018, Київ 15:11

«Укренерго»: є домовленість з учасниками блокади про завершення ремонту ЛЕП


Зруйновані ЛЕП на Херсонщині

Голова «Укренерго» Всеволод Ковальчук повідомляє про досягнення домовленостей з активістами блокади Криму щодо завершення ремонтних робіт на електролінії «Каховська –Титан».

«Міністр енергетики Володимир Демчишин повідомив про досягнення домовленостей зі штабом громадської блокади Криму про завершення робіт з відновлення лінії 220кВ «Каховська – Титан». Лінійна бригада вже висувається на місце. Упродовж кількох годин закінчимо монтаж проводу і знімемо базове заземлення. Питання про включення лінії ще обговорюється», – повідомив Ковальчук у неділю, 29 листопада, на своїй сторінці у Facebook.

У Криму 22 листопада через пошкоджених опор ліній електропередач (ЛЕП) у Херсонській області сталося відключення електроенергії, що надходить на територію півострова з материкової частини України. Увечері 24 листопада в «Укренерго» повідомили, що ремонтні бригади відремонтували опору однією з пошкоджених ліній електропередач у Херсонській області – «Каховка-Титан». Проте пізніше активісти блокади Криму стали перешкоджати підключенню ЛЕП.

Учасники блокади висували умовою допуску ремонтників до електроопори недопущення поставок електроенергії до Криму.

Ваша думка

Показати коментарі

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG