Доступність посилання

ТОП новини
15 Листопад 2018, Київ 10:45

У лікарнях достатньо вакцини від поліомієліту – заступник міністра


(©Shutterstock)

Усі заклади охорони здоров’я забезпечені вакциною від поліомієліту у достатній кількості, щоб задовольнити потреби другого етапу щеплень і досягти 95% вакцинації, необхідних для популяційного імунітету. Про це в ефірі Радіо Свобода заявив заступник міністра охорони здоров’я Ігор Перегінець.

«На сьогоднішній день усі регіони, всі райони, всі заклади охорони здоров’я отримали вакцину – це близько 4 мільйонів 400 тисяч. В інструкціях усе розписано, листи щодо заходів доведені, фахівці та лікарі знають що робити, відчувають себе набагато впевненіше, ніж під час першого раунду. Другий раунд пройде сплановано, спокійно і ми досягнемо 95% вакцинації, необхідних для створення популяційного імунітету», – зазначив Перегінець.

Другий раунд імунізації в міністерстві охорони здоров’я планують розпочати 30 листопада.

6 листопада завершився перший раунд термінової вакцинації дітей віком від двох місяців до шести років. Серед 2 мільйонів 314 тисяч дітей цього віку вакцинували від поліомієліту майже 1 мільйон 244 тисячі.

На перших двох етапах вакцинують дітей віком від двох місяців до шести років, а на третьому вакцину проти вірусу отримають діти до 10 років.

У вересні міністр охорони здоров’я України Олександр Квіташвілі заявив, що в Закарпатській області зафіксовано два випадки захворювання дітей на поліомієліт. Тоді ситуацію класифікували як спалах хвороби в регіоні.

Пізніше в міністерстві охорони здоров’я України заявили, що планують провести три етапи щеплень від поліомієліту в національному масштабі, починаючи із Закарпаття і прилеглих до нього областей – Львівської та Івано-Франківської.

XS
SM
MD
LG