Доступність посилання

27 Травень 2017, Київ 00:18
Новини | Міжнародні

Уряд Німеччини схвалив участь в операції проти «Ісламської держави» в Сирії


Канцлер Німеччини Анґела Меркель

Уряд Німеччини схвалив приєднання збройних сил країни до міжнародної коаліції, яка веде боротьбу з бойовиками екстремістського угруповання «Ісламська держава» в Сирії.

Кабінет міністрів сьогодні підтвердив можливість участі до 1200 німецьких військовослужбовців у бойових операціях проти ісламістів. Тепер це питання буде винесене на голосування парламенту ФРН.

Наразі невідомо, коли саме будуть розглядати це питання німецькі депутати. Правляча коаліція канцлера Анґели Меркель має більшість у парламенті, тому питання, ймовірно, підтримають.

Після терактів у Парижі Меркель заявила, що її країна надасть підтримку міжнародній коаліції у проведенні операції проти «Ісламської держави». Німеччина планувала відправити до регіону розвідувальні літаки, військові кораблі, літаки-заправники в рамках підтримки місії проти бойовиків, але тоді заявляла, що активної участі в боях не братиме.

Коаліція на чолі з США завдає авіаудари по позиціях ісламістів у Сирії й Іраку з вересня 2014 року.

Жертвами терактів в Парижі 13 листопада стали 130 людей, ще кілька сотень були поранені. Відповідальність за збройні напади взяло на себе угруповання «Ісламська держава».

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG