Доступність посилання

ТОП новини
16 Грудень 2018, Київ 12:35

Україна і 4 країни ЄС домовляються про спільну боротьбу з контрабандою і нелегалами


Ілюстраційне фото

У Львові відбувається перша зустріч керівників прикордонних служб України, Польщі, Словаччини, Угорщини, Румунії, де вони обговорюють спільні методи боротьби з контрабандою на кордоні, нелегальною міграцією.

Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, йдеться про необхідність посилити контроль на східній і південній частині українського кордону з країнами Європи.

Також під час зустрічі обговорюють спрощення перетину кордону для людей і перевезення товарів. Останніми місяцями на українсько-польському кордоні спостерігаються значні автомобільні черги. Доводиться чекати від трьох до семи годин, щоб потрапити у Польщу.

Керівники прикордонних служб після зустрічі оприлюднять спільний план дій.

За інформацією Держприкордонної служби України, цього року українські прикордонники вилучили на кордонах з країнами ЄС товар, який громадяни намагалися перевезти нелегально, на суму близько 96 мільйонів гривень. Це на 20% більше, аніж минулого року. Зокрема, за повідомленням, нелегально намагалися перевезти цигарки, бурштин, горілчані вироби, побутову техніку.

За даними прикордонників, нелегальні мігранти переважно з Сирії, В’єтнаму Афганістану найчастіше хочуть потрапити у Європу через українсько-угорський кордон.

Recommended

XS
SM
MD
LG