Доступність посилання

26 Травень 2017, Київ 05:18
Новини | Міжнародні

Уряд Росії обмежив держзакупівлі іноземних ліків


(©Shutterstock)

Уряд Росії обмежив державні закупівлі лікарських засобів з-за кордону, за винятком країн Євразійського економічного союзу. Текст постанови від 30 листопада опублікований на сайті російського кабміну.

«Замовник повинен відхилити всі заявки, що містять пропозиції про постачання лікарських препаратів, що походять з іноземних держав (за винятком держав-членів Євразійського економічного союзу), за умови, що на участь у визначенні постачальника подано не менше двох заявок, що задовольняють вимоги документації про закупівлю і містять пропозиції про постачання лікарських препаратів, країною походження яких є держави-члени Євразійського економічного союзу», – йдеться в документі.

Як повідомили в російському уряді, це рішення направлене «на розвиток вітчизняного виробництва лікарських препаратів» і поширюється лише на державні закупівлі.

Проект Міністерства промисловості і торгівлі щодо обмеження держзакупівель зарубіжних ліків був оприлюднений на початку лютого 2015 року і включав також відмову від закупівель іноземної медичної техніки. У вересні прем’єр-міністр Росії Дмитро Медведєв повідомив, що від імпортної техніки відмовлятися не будуть, поки не з’являться російські аналоги потрібної якості.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG