Доступність посилання

ТОП новини
12 Грудень 2018, Київ 22:48

У справі російських спецназівців суд почав заслуховувати свідків


Євген Єрофеєв (ліворуч) і Олександр Александров (праворуч), ілюстративне фото

Голосіївський районний суд Києва почав заслуховувати показів свідків у справі російських спецназівців Олександра Александрова та Євгена Єрофеєва.

За клопотанням сторони обвинувачення допит першого свідка провели без фото-, відео- та аудіофіксації, однак представники ЗМІ могли бути присутніми на засіданні під час допиту.

Таке клопотання прокуратура подала через побоювання за безпеку свідка.

10 листопада суд почав розглядати по суті справу двох російських військових, затриманих на Донбасі.

Євген Єрофеєв і Олександр Александров були затримані у травні цього року в Луганській області. Вони називали себе чинними бійцями Головного розвідувального управління (ГРУ) Генерального штабу Збройних сил Росії. Міністерство оборони Росії підтверджує, що Єрофеєв і Александров служили в армії за контрактом, але стверджує, що до моменту затримання вони звільнилися зі служби.

В Україні російських військових звинувачують в організації й участі у веденні агресивної війни чи воєнного конфлікту проти України, переміщенні поза митним контролем України зброї та боєприпасів, сприянні діяльності терористичній організації та вчиненні терористичного акту, що призвело до загибелі військовослужбовців Збройних сил України й інших тяжких наслідків.

Recommended

XS
SM
MD
LG