Доступність посилання

ТОП новини
13 Грудень 2018, Київ 14:43

Суд переніс розгляд справи Александрова і Єрофеєва на 7 грудня


Російські військові Євген Єрофеєв (ліворуч) і Олександр Александров (праворуч) під час засідання Голосіївського райсуду Києва, 10 листопада 2015 року

Голосіївський районний суд Києва переніс розгляд справи російських спецназівців Олександра Александрова та Євгена Єрофеєва на 7 грудня.

На сьогоднішньому засіданні суд розпочав допит свідків.

Зокрема допитали одного свідка з боку сторони обвинувачення, колишнього військовослужбовця Збройних сил України Євгена Залогіна, він розповів про обставини бою на Луганщині, після якого затримали обвинувачуваних Александрова і Єрофеєва.

10 листопада суд почав розглядати по суті справу двох російських військових, затриманих на Донбасі.

Євген Єрофеєв і Олександр Александров були затримані у травні цього року в Луганській області. Вони називали себе чинними бійцями Головного розвідувального управління (ГРУ) Генерального штабу Збройних сил Росії. Міністерство оборони Росії підтверджує, що Єрофеєв і Александров служили в армії за контрактом, але стверджує, що до моменту затримання вони звільнилися зі служби.

В Україні російських військових звинувачують в організації й участі у веденні агресивної війни чи воєнного конфлікту проти України, переміщенні поза митним контролем України зброї та боєприпасів, сприянні діяльності терористичній організації та вчиненні терористичного акту, що призвело до загибелі військовослужбовців Збройних сил України й інших тяжких наслідків.

Recommended

XS
SM
MD
LG