Доступність посилання

ТОП новини
17 Лютий 2018, Київ 22:23

Яценюк докускає причетність росіян до підриву ЛЕП на Херсонщині


Арсеній Яценюк

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк допускає, що росіяни можуть бути причетними до підриву лінії електропередач у Херсонській області.

«Росіяни, які мають десятки розвідувально-диверсійних груп, можуть бути до цього причетні», – сказав прем’єр під час інтерв’ю українським телеканалам.

У Росії наразі ці заяви Яценюка не коментували.

У Криму 22 листопада через пошкодження невідомими опор ЛЕП в Херсонській області в 00:25 зупинилася подача електроенергії, що надходить на територію півострова з материкової частини України.
Увечері 24 листопада в «Укренерго» повідомили, що ремонтні бригади відремонтували опору однією з пошкоджених ліній електропередач у Херсонській області – «Каховка-Титан». Проте пізніше активісти блокади Криму стали перешкоджати підключенню ЛЕП.

Російський прокурор окупованого Криму Наталія Поклонська заявила про відкриття кримінальної справи через припинення постачання електроенергії в Крим.

Учасники блокади висували умовою допуску ремонтників до електроопори недопущення поставок електроенергії до Криму. Від російської окупаційної влади Криму вони вимагають звільнення політв’язнів.

Ваша думка

Показати коментарі

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG