Доступність посилання

ТОП новини

Аксьонов: Крим більше не співпрацюватиме з Україною щодо поставок електрики


Сергій Аксьонов
Сергій Аксьонов

«Голова» окупованого Криму Сергій Аксьонов заявляє, що «влада» півострова не планує знову співпрацювати з Україною у питаннях постачань електроенергії.

«Вони перекрили ринок постачання будматеріалів півроку тому, продовольства – три місяці тому, воду на самому початку перекрили. Електроенергія – була остання нитка, яка пов’язувала нас з Україною. От сьогодні ми відрізані вже повністю і не маємо наміру знову підтримувати ці відносини», – заявив Аксьонов, якого цитує «Кримінформ».

22 листопада через підрив електроопор в Херсонській області в анексований Росією Крим перестала надходити електроенергія з материкової частини України. На півострові оголосили режим надзвичайної ситуації.

Півострів зараз забезпечується електроенергією, виробленою джерелами кримської генерації, а також дизельними генераторами, завезеними з Росії. Учасники акції з блокади Криму перешкоджають відновленню поставок електрики на півострів.

Президент Росії Володимир Путін 2 грудня в Криму взяв участь у церемонії запуску першої нитки енергомоста з Кубані до Криму. 5 грудня енергоміст не витримав навантаження, сталася аварія.

Ініціатори блокади Криму повідомили 6 грудня про можливе відновлення постачань електрики з материкової України на півострів по одній з ЛЕП.

XS
SM
MD
LG