Доступність посилання

ТОП новини

Кабмін ліквідував посаду урядового уповноваженого з питань Криму


©Shutterstock
©Shutterstock

Уряд ліквідував у структурі секретаріату Кабінету міністрів посаду урядового уповноваженого з питань Криму і Севастополя. Про це йдеться в урядовій постанові №1005 від 2 грудня, оприлюдненій сьогодні.

Згідно з документом, зазначена посада скасована у зв’язку з функціонуванням Державної служби з питань Криму і Севастополя, на яку покладено забезпечення формування та реалізація державної політики щодо Криму і Севастополя.

1 грудня Кабмін звільнив уповноваженого з питань Криму і Севастополя Аслана Омера Киримли.

Улітку Кабмін ліквідував департамент з питань Автономної Республіки Крим і Севастополя і запровадив посаду урядового уповноваженого з питань Криму. 20 серпня на посаду урядового уповноваженого призначили Киримли.

Киримли на посаді урядового уповноваженого повинен був займатися підготовкою позовів до міжнародних судів, пов’язаних з анексією Криму Росією.

Після анексії Криму Росією в березні 2014 року, в Херсоні функціонує постійне представництво президента України в Криму, прокуратура АРК при Генпрокуратурі України, яка зараз базується в Києві. При президенті України створили офіс уповноваженого у справах кримськотатарського народу, який очолює Мустафа Джемілєв.

XS
SM
MD
LG