Доступність посилання

11 Грудень 2018, Київ 16:29

Міненерго Росії: постачання електроенергії з України до Криму технологічно виправдане


Для гарантування надійнішого електропостачання Криму отримання енергії з материкової України технологічно виправдане. Про це йдеться в поширеному російськими ЗМІ 8 грудня коментарі міністерства енергетики Росії.

У російському відомстві також вважають, що «Україна зобов’язана дотримуватися контракту на постачання електроенергії до Криму, попри введення енергомосту з Краснодарської енергосистеми».

Як кажуть у Москві, генератори, перекинуті до Криму, «дозволили пройти кризовий період – повністю забезпечити енергопостачання соціально значущих об’єктів і періодичне підключення всіх побутових споживачів».

У Міненерго Росії додали, що після збільшення потужності перетоку по енергомосту до Криму «обсяги закупівель української електроенергії знижуватимуться».

Керівник окупаційної «влади» Криму Сергій Аксьонов 8 грудня заявив, що кримчани просять повністю відмовитися від постачань електроенергії з материкової частини України.

Наприкінці листопада в Криму через пошкодження опор ЛЕП в Херсонській області сталося відключення електроенергії, що надходить на територію півострова з материкової частини України.

8 грудня лінія електропередач «Каховська – Титан», одна з тих, що подає електроенергію з материкової України до анексованого Криму, а також частково до Херсонської області, була підключена до електроенергії.

Ваша думка

Показати коментарі

Recommended

XS
SM
MD
LG