Доступність посилання

ТОП новини
25 Лютий 2018, Київ 08:09

Чехія: Земан закликає посилити заходи безпеки в країні


Мілош Земан

Президент Чехії Мілош Земан закликає до посилення заходів безпеки у країні. Про це він заявив в інтерв’ю інтернет-виданню Parlamentní listy, опублікованому у четвер, 10 грудня.

«Небезпека терористичного нападу у Чеській Республіці значно зросте, якщо Австрія й Німеччина закриють свої кордони перед біженцями», – зазначив Земан.

Чеський президент не виключає, що серед мігрантів можуть бути члени угруповання «Ісламська держава». «Ми на Празькому Граді (резиденція чеських президентів – ред.), щоб бути прикладом, вже запроваджуємо заходи безпеки, метою яких є зменшення ризиків терористичного акту», – наголосив Мілош Земан.

За повідомленням чеських ЗМІ, на Празькому Граді за погодженням з Мілошем Земаном була посилена охорона, а також опрацьований план подальших дій у зміцненні охорони резиденції чеського президента.

Після нападів 13 листопада у Парижі, засоби безпеки у Чехії, зокрема у Празі, значно посилені – вулиці і площі чеських міст патрулюють багато поліцейських та військових, у тому числі й зі зброєю.

13 листопада під час нападів у різних місцях у Парижі загинули 130 людей, 90 із них загинули під час нападу на «Батаклан», сотні були поранені.

Відповідальність за теракти взяло на себе екстремістське угруповання «Ісламська держава».

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG