Доступність посилання

ТОП новини
14 Грудень 2018, Київ 06:54

Уряд призначив 3 членів Національного агентства з питань запобігання корупції


©Shutterstock

Уряд України відповідним розпорядженням призначив на посаду трьох із п’яти членів Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК), ними стали Наталія Корчак Наталія, Віктор Чумак та Олександр Скопич. Як передає Урядовий портал, ці кандидати були відібрані конкурсною комісією і заповнення трьох із п’яти вакантних посад є «достатньою умовою для запуску агентства».

«Запуск роботи антикорупційного агентства означає, що ми виконали ще одну вимогу Європейського Союзу щодо безвізового режиму, і наступний рік буде роком повних перевірок всіх декларацій державних службовців», – сказав на позачерговому засіданні уряду в п’ятницю прем’єр-міністр Арсеній Яценюк.

Яценюк нагадав, що Національне агентство з питань запобігання корупції має превентивну функцію, зокрема щодо перевірки декларацій всіх державних службовців і стилю їх життя, розкриття будь-якої інформації, яка надходить від ЗМІ, громадських організацій з приводу фактів корупції чи зловживання з боку високопосадовців.

За словами прем’єра, кошти, необхідні для роботи Нацагентства з питань запобігання корупції, закладені у проекті держбюджету на наступний рік.

Серед 53 кандидатів до Національного агентства запобігання корупції за три місяці комісія відібрала лише трьох. Очікувалось, що агентство мало би запрацювати до кінця 2015 року.

Створення агентства передбачене законом «Про запобігання корупції», ухваленим 14 жовтня 2014 року. Відповідно до закону, члени агентства призначаються на посаду Кабміном строком на чотири роки за результатами конкурсу.

Ваша думка

Показати коментарі

Recommended

XS
SM
MD
LG