Доступність посилання

ТОП новини
20 Лютий 2019, Київ 09:06

Про амністію бойовиків у Мінську не домовлялися – Геращенко


Представник України у гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи Ірина Геращенко

Представник України у гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи Ірина Геращенко заявляє, що питання амністії не обговорювалося з представниками бойовиків у Мінську.

«Щодо амністії. Відповідально заявляю, що ані 15 грудня під час зустрічі підгруп у Мінську, ані під час попередніх дискусій на політичній (а це добре знаю від своїх дорогих колег Романа Безсмертного і Володимира Горбуліна), ані на нашій гуманітарній жодного проекту закону не обговорювалося і тим більше не приймалося», – написала Геращенко у Facebook.

Вона визнала, що групи вивчають досвід проведення амністій в інших країнах, зокрема, у Хорватії, де амністія тривала 12 років.

За словами Геращенко, мають бути встановлені особи «тих, хто не потрапляє під жодну амністію». «Це причетні до вбивств, катувань та інших злочинів проти людяності», – наголосила вона.

Спеціальний представник ОБСЄ у Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі Мартін Сайдік повідомив 15 грудня, що координатор політичної підгрупи на переговорах у Мінську П’єр Морель підготував неформальний робочий документ щодо амністії учасників бойових дій на сході України, який обговорюватиметься у січні 2016 року.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG