Доступність посилання

ТОП новини

Пайєтт про заяву Яценюка, Порошенка і Гройсмана: більше реформ, менше політики


Джеффрі Пайєтт (©Shutterstock)
Джеффрі Пайєтт (©Shutterstock)

Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт закликав владу України зосередитися на проведенні реформ.

«Більше реформ, менше політики», – написав він на своїй сторінці у twitter.

При цьому Пайєтт поширив спільну заяву президента України Петра Порошенка, прем’єр-міністра Арсенія Яценюка і голови Верховної Ради Володимира Гройсмана, у якій вони заявили, що питання про зміну прем’єр-міністра на порядку денному не стоїть.

У своїй заяві Яценюк, Порошенко та Гройсман також наголосили, що «нині як ніколи необхідні єдність, взаємна підтримка і спільна подальша робота президента, Верховної Ради та уряду, потрібно поставити понад усе інтереси України, вгамувати політичні пристрасті і показати політичну культуру, гідну європейської країни».

Сьогодні члени Кабінету міністрів України поширили заяву з підтримкою цих слів Яценюка, Порошенка та Гройсмана. У заяві урядовців також зазначається, що дії Кабміну спрямовані на встановлення «рівних правил для всіх, викликають шалений спротив олігархів, вони організували цинічну та брехливу антиурядову інформаційну кампанію». А політична дестабілізація в умовах «російської агресії, окупації частини території України та заяви безвідповідальних політиків можуть призвести не лише до кризи, але й до втрати незалежності та державного суверенітету країни», наголосили урядовці.

Парламентська коаліція заявила минулого тижня, що питання вотуму недовіри уряду Яценюка слід розглядати тільки після ухвалення нового Податкового кодексу і державного бюджету на 2016 рік. Обидва документи мають бути ухвалені українським парламентом до кінця грудня.

XS
SM
MD
LG