Доступність посилання

ТОП новини

Херсонці на День Святого Миколая відправили подарунки дітям та бійцям


Кілька благодійних акцій пройшли у Херсоні 19 грудня, в День Святого Миколая.

Учні шкіл міста забрали солодощі та іграшки для дітей-сиріт, які виховуються у прийомних родинах та в дитячих будинках. Також під час святкових урочистостей, які проводилися в центрі міста, на площі Свободи, був організований збір подарунків, які волонтери відправили у зону АТО.

Херсонці зібрали ялинкові прикраси для дитячих закладів Станично-Луганського району Луганскої області, який є прифронтовим, і ситуація у якому – одна з найскладніших на територіях, які входять у зону проведення АТО.

Також жителі Херсона збирали янголів, які будуть передані до «Музею на крилах». Він відкрився у місті Кремінна Луганської області 21 листопада, у День Гідності та Свободи, за ініціативою десятирічної Полини Туфекчі, переселенки з окупованого Луганська.

Вона якось сказала матері: «Від нас відлетіли всі ангели, тому почалася війна». Про це почули представники громадськості й духовенства. Так виникла ідея створити Музей ангелів, або «Музей на крилах», у якому організатори хочуть зібрати фігурки ангелів з України та інших країн світу. Музей розміщений у бібліотеці Кремінського Свято-Сергіївського чоловічого монастиря.

Також відбулася акція «Різдвяний пряник для бійців АТО», під час якої були зібрані святкові солодощі для воїнів 79-ї аеромобільної та 56-ї мотострілецької бригад, які зараз перебувають у зоні бойових дій.

XS
SM
MD
LG