Доступність посилання

ТОП новини
20 Листопад 2018, Київ 00:07

Тягнибок дав свідчення ГПУ у справі про події на Майдані


Олег Тягнибок

Лідер Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олег Тягнибок дав свідчення Генеральній прокуратурі України у справі про події на Майдані в Києві взимку 2014 року.

«Особливо їх цікавили власне події розстрілу 18-20 чисел. Їх цікавили деталі переговорів, тоді, делегації від Майдану в моїй особі, Яценюка, Кличка з Януковичем і тими людьми, яких він приводив на ці переговори», – сказав Тягнибок після закінчення допиту, який, за його словами, тривав чотири години.

За його словами, також багато уваги приділялося можливій участі російських спецслужб у розстрілах на Майдані.

«Якщо вони усіх так допитуватимуть детально і скрупульозно, як допитували мене, то, може, на якусь істину вони і вийдуть, врешті-решт. У мене є надія, що рано чи пізно справа про розстріли на Майдані буде доведена до логічного завершення і винні будуть встановлені та покарані», – додав Тягнибок.

12 жовтня представники Генпрокуратури і СБУ обшукали помешкання заступників голови ВО «Свобода» Олександра Сича, Олега Панькевича й Ігоря Янкова, їх викликали на допит до Генеральної прокуратури як свідків у справі про розстріли на Майдані 18-20 лютого 2014 року.

XS
SM
MD
LG