Доступність посилання

ТОП новини
16 Жовтень 2018, Київ 06:28

Давутоглу: зустріч лідера курдської партії з Лавровим є зрадою


(©Shutterstock)

Прем’єр-міністр Туреччини Ахмет Давутоглу різко розкритикував візит до Москви співголовикурдської Народної демократичної партії Туреччини Селахаттіна Демірташа і його зустріч із міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим.

«Підтримка Росії на тлі убивства нею цивільних у Сирії є зрадою не тільки щодо цієї країни, а й щодо людяності», – сказав Давутоглу на зустрічі з турецькими бізнесменами 24 грудня.

Раніше того ж дня міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров зустрівся з лідером легальної курдської політичної сили, який приєднався до Москви в її критиці збиття Туреччиною російського військового літака.

На цій зустрічі Лавров привітав турецьких курдів як потенційних союзників у боротьбі проти угруповання «Ісламська держава» і сказав Демірташеві, що Росія готова тісно співпрацювати з ними.

Туреччина має складні відносини з національною меншиною курдів, які живуть на південному сході країни. Частина курдів веде збройну боротьбу проти турецької влади, Анкара вважає терористичною організацією угруповання «Робітнича партія Курдистану».

Ваша думка

Показати коментарі

Recommended

XS
SM
MD
LG