Доступність посилання

ТОП новини

МЗС заявляє про ігнорування норм міжнародного права Росією щодо Савченко


Надія Савченко
Надія Савченко

Речниця Міністерства закордонних справ України Мар’яна Беца заявила про чергове свідчення відсутності правосуддя в Росії й ігнорування норм міжнародного права у зв’язку з судовими рішеннями щодо українки Надії Савченко.

Так вона прокоментувала інформацію адвоката української громадянки Миколи Полозова про те, що Ростовський обласний суд Росії залишив Савченко під вартою, відхиливши скаргу захисників.

17 грудня суд у Донецьку Ростовської області Росії продовжив арешт громадянки України Надії Савченко до 16 квітня 2016 року. Савченко оголосила голодування з 18 грудня. За словами адвокатів, після вироку українка планує оголосити сухе голодування, вимагаючи звільнення.

Надію Савченко у Росії звинувачують у вбивстві двох співробітників російського телебачення, а також у замаху на вбивство групи сепаратистів і незаконному перетині російського кордону.

Савченко та її захист звинувачення відкидають і заявляють, що на момент загибелі російських журналістів її вже захопили в полон сепаратисти, які потім примусово переправили її до Росії.

XS
SM
MD
LG