Доступність посилання

ТОП новини
19 Березень 2018, Київ 13:35

Яценюк закликає підприємців вивести зарплати з тіні після зменшення соціального внеску


Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк закликає підприємців платити своїм співробітникам «білі» зарплати. Про це, як інформує «Урядовий портал», голова українського уряду заявив в програмі «10 хвилин з прем’єр-міністром» у неділю, 27 грудня.

Яценюк мотивує свій заклик зменшенням ставки єдиного соціального внеску майже вдвічі – з 41% до 22%. Він зазначив, що на заробітній платі в 4,5 тисячі гривень роботодавець отримає економію 900 гривень.

Через зменшення ставки соціального внеску виникла необхідність додаткового фінансування Пенсійного фонду, додав прем’єр-міністр.

«З державного бюджету ми виділили до Пенсійного фонду додатково 100 мільярдів гривень, адже чим менший єдиний соціальний внесок, тим менше надходження до Пенсійного фонду. Але держава зобов'язана, з одного боку, стимулювати підприємця, а з іншого – в повному обсязі забезпечити виплату пенсій», – наголосив Яценюк.

Верховна Рада України 25 грудня ухвалила державний бюджет на 2016 рік. Ухваленню держбюджету передувало затвердження змін до чинного Податкового кодексу.

Ваша думка

Показати коментарі

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG