Доступність посилання

ТОП новини
13 Грудень 2018, Київ 02:34

«Укренерго»: ремонтні роботи на Херсонщині завершені, електрика до Криму не надходить


Роботи на високовольтній лінії «Каховська – Титан» повністю завершені, але сама лінія не приєднана до електроенергії. Про це заявив 2 січня керівник Херсонських магістральних електромереж компанії «Укренерго» Ігор Босько, повідомляє прес-служба Херсонської обласної держадміністрації.

«1 січня 2016 року закінчився контракт на постачання електроенергії до тимчасово окупованого Криму, тому всі подальші дії повинні вирішуватися на рівні вищого керівництва країни, свою роботу ми виконали. Коли переговорні процеси між двома сторонами завершаться, ремонтникам «Укренерго» знадобиться менш ніж дві години, щоб під’єднати шлейфи для подачі електроенергії», – сказав Босько.

У Криму ввечері в середу, 30 грудня, повідомили про припинення постачання електроенергії з вільної материкової частини України на окупований півострів високовольтною лінією «Каховська – Титан», єдиною, яка ще працювала, через пошкодження ЛЕП. За попередніми даними поліції Херсонської області, опора звалилася в результаті вибуху.

Зараз окупований Росією Крим забезпечується за рахунок власної генерації, привезених генераторних установок та через енергоміст із сусідньої Росії, та електроенергії все одно значною мірою не вистачає. Через брак електроенергії на півострові відбуваються віялові відключення електрики, обмежена робота промислових підприємств.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG