Доступність посилання

ТОП новини

У Севастополі почастішали аварії в енергомережах на дачних ділянках


(©Shutterstock)
(©Shutterstock)

У Севастополі почастішали аварії у мережах електропостачання садових товариств, повідомляє прес-служба російського окупаційного уряду міста.

«У зв’язку з почастішанням аварій на мережах електропостачання садових товариств, а також високим рівнем навантаження на міські мережі нагадуємо правила користування електроприладами в періоди подачі електроенергії», – мовиться у повідомленні.

Жителям рекомендують під час блек-ауту не телефонувати зайвий раз «куди-небудь», а «спершу оцінити обстановку». «Якщо погашений весь район або місто, як правило, у таких випадках диспетчер уже знає, що відбувається, і займається розв’язанням проблем», – наголошують у прес-службі.

Севастополь живе у режимі економії електроенергії, жителі окремих будинків навіть перекривали автодорогу на знак протесту.

30 грудня до Криму перестала надходити електроенергія з материкової України через пошкодження, ймовірно, у результаті вибуху, електроопори у Херсонській області. Зараз ЛЕП, якою до Крим передавали до 250 мегаватів, відновили, проте електроенергію на півострів не подають, оскільки завершилась дія енергоконтракту.

Зараз окупований Крим забезпечують електроенергією за рахунок деякої власної генерації, привезених генераторних установок та енергомостом із сусідньої Росії, та цих потужностей не вистачає.

XS
SM
MD
LG