Доступність посилання

ТОП новини

Саакашвілі звільнив свого радника на засіданні керівників ОДА


Міхеїл Саакашвілі
Міхеїл Саакашвілі

Голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеїл Саакашвілі звільнив свого радника Володимира Рєзніка на засіданні керівництва Одеської ОДА.

«Після того як була взята на гарячому керівник департаменту ЖКГ Марченко, за моїм дорученням була проведена внутрішня перевірка, у ході якої ми виявили, що радник голови ОДА Рєзнік незаконно завізував документи пов’язані з будівельними роботами в області», – повідомив Саакашвілі 11 січня.

За словами Саакашвілі, він запросив керівників управління внутрішніх справ і прокуратури на засідання керівництва Одеської ОДА, де публічно звільнив Рєзніка і попросив правоохоронні органи негайно ним зайнятися, а також перевірити всі фінансові документи основних ланок адміністрації.

«Ми доведемо до кінця повне очищення управлінь усіх рівнів від перевертнів у кабінетах», – зазначив Саакашвілі.

2 січня Міхеїл Саакашвілі пообіцяв виявляти «ще більше нетерпимості до корупції у ввіреній нам області». Так він прокоментував затримання 30 грудня 2015 року виконувача обов’язків голови департаменту Одеської облдержадміністрації Тетяни Марченко.

30 грудня 2015 року СБУ повідомила про затримання під час одержання хабара на 1,45 мільйона гривень «керівника одного з департаментів» Одеської ОДА.

Того ж дня Міхеїл Саакашвілі вказав, що ця чиновниця «не пройшла конкурс на свою посаду і, як це передбачається законом, була залишена тимчасовим виконувачем обов’язків до того, як буде знайдений новий начальник після проведення повторного конкурсу». Голова Одеської облдержадміністрації також зауважив, що це «ідіотська система, коли начальник залишається на час виконувачем обов’язків без перспективи залишитися».

XS
SM
MD
LG