Доступність посилання

ТОП новини
16 Лютий 2019, Київ 05:39

Аваков просить Демчишина перевірити угоду щодо «Запоріжтрансформатора»


Арсен Аваков (©Shutterstock)

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявляє, що міністерство економіки має перевірити і доповісти про дотримання чи недотримання прозорості в угоді з продажем трансформаторів підприємства «Запоріжтрансформатор».

«Я звертаюся до міністра енергетики та вугільної промисловості України Володимира Демчишина, щоб ми відреагували на виступи в пресі щодо рішень, ухвалених в кінці минулого року – стосовно протекціоністських дій на адресу компанії «Запоріжтрансформатор», коли на 2 мільярди гривеньбули змінені умови на користь Григоришина. Я не знаю, чи є тут вся правда чи є деякі перебільшення ... Вважаю: так, як це виглядає, це, можливо, злочин», – заявив він на засіданні уряду.

Згідно з повідомленнями ЗМІ, на державному тендері із закупівлі трансформаторів за кілька днів до подачі цінових пропозицій, компанія «Укренерго» відмовилася здійснювати авансові платежі на суму в 1 мільярд гривень і це було, начебто, на користь російському бізнесмену Констянтину Григоришину, який і володіє «Запоріжтрансформатором».

Костянтин Григоришин – російський бізнесмен, він володіє частиною акцій підприємства «Запоріжтрансформатор» (найбільший у Східній Європі завод з випуску трансформаторів).

Григоришин наразі цих заяв не коментував.

Recommended

XS
SM
MD
LG