Доступність посилання

ТОП новини

Україна прагне більш як удвічі збільшити імпорт газу зі Словаччини


Україна збільшила заявку на імпорт природного газу з Європи через територію Словаччини з майже 11,5 мільйона до майже 27 мільйонів кубометрів на добу, починаючи з 14 січня. Про це свідчать дані оператора газотранспортної системи Словаччини компанії Eustream про заявку на газовимірювальній станції «Буденце», передають «Українські новини».

Всього за період з 1 до 13 січня через Словаччину по газопроводу «Вояни – Ужгород», за оперативною інформацією Eustream, було імпортовано майже 195 мільйонів кубометрів газу.

12 січня компанія «Нафтогаз України» повідомила, що відновила імпорт газу за рахунок кредитних коштів Європейського банку реконструкції та розвитку.

Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк раніше в січні оголосив про відмову від закупівлі газу російської компанії «Газпром» за ціною 212 доларів за тисячу кубометрів, оскільки ця ціна є невигідною і неконкурентною порівняно з цінами на газ на європейському ринку.

Після аномально теплого грудня 2015 року середні температури січня в Україні в цілому відповідають природній нормі. За холодної погоди споживання газу в Україні відчутно зросло.

XS
SM
MD
LG