Доступність посилання

ТОП новини
23 Жовтень 2018, Київ 17:55

Порошенко: в коаліції попереду дуже серйозна розмова


Петро Порошенко

Президент України Петро Порошенко заявляє про свою зацікавленість зберегти єдність коаліції і зауважує, що в коаліції попереду дуже серйозна розмова.

«Порядок, встановлений Конституцією, передбачає, що президент не відправляє у відставку і не призначає уряд, – це справа коаліції. Я думаю, у коаліції попереду дуже серйозна розмова, і я дуже зацікавлений у тому, щоб зберегти єдність коаліції», – заявив він на прес-конференції в Києві.

Порошенко переконаний, що питання щодо формування уряду має обговорюватися у рамках «професійної, відвертої і серйозної розмови в коаліції».

Раніше Порошенко заявляв, що допускає кадрові зміни в українському уряді, але виступає проти дострокових парламентських виборів.

У Верховній Раді України збирають підписи за відставку уряду. Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк заявляє, що готовий піти у відставку, якщо за це рішення проголосують народні депутати.

У грудні минулого року в парламенті України виникла бійка між депутатами від коаліції під час виступу у Верховній Раді прем’єр-міністра Арсенія Яценюка. Це сталося після того, як депутат від «Блоку Петра Порошенка» Олег Барна підійшов прем’єра і спробував підняти і відтягти його від трибуни, з якої виступав голова уряду.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG