Доступність посилання

ТОП новини
16 Січень 2019, Київ 03:20

Усі чотири підгрупи щодо Донбасу почали роботу в Мінську


Робочі підгрупи тристоронньої контактної групи щодо врегулювання конфлікту на сході України проводять зустріч у Мінську, повідомляє Міністерство закордонних справ Білорусі.

Раніше речниця представника України в тристоронній контактній групі, екс-президента України Леоніда Кучми Дарка Оліфер повідомила «Інтерфаксу», що він вилетів до Мінська, де сьогодні заплановане чергове засідання контактної групи.

Попереднє засідання контактної групи в Мінську відбулося 13 січня. Тоді сторони домовилися про звільнення з полону найближчим часом понад 50 людей з обох сторін конфлікту. Крім того, на зустрічі погодилися, що міжнародні гуманітарні організації, зокрема, Міжнародний комітет Червоного Хреста повинні бути допущені до ув’язнених, які перебувають у місцях позбавлення волі на непідконтрольній Україні частині Донбасу.

Наприкінці 2015 року уповноважена президента України з мирного врегулювання ситуації на Донбасі Ірина Геращенко повідомляла, що, згідно з уточненою інформацією від СБУ, в списку полонених – 139 українців.

Звільнення й обмін полоненими є однією з умов мінських угод.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG