Доступність посилання

ТОП новини
20 Лютий 2019, Київ 17:47

Яценюк ініціює зустріч з силовиками для передачі проваджень проти корупціонерів


Арсеній Яценюк

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк ініціює 21 січня зустріч керівників силових відомств для передачі їм першочергових «кримінальних проваджень проти корупціонерів».

«Як прем’єр-міністр я прошу та ініціюю зустріч генерального прокурора, глави МВС, Національної поліції, глави СБУ, нового антикорупційного прокурора, міністра юстиції, щоб передати від імені уряду України той перелік кримінальних проваджень, які, на нашу думку, потребують негайного розслідування та притягнення корупціонерів до відповідальності», – заявив Яценюк на засіданні Кабміну.

«Насамперед хотілося б наголосити, що не розслідувано практично жодної афери Януковича та колишнього режиму. Заарештовані гроші надалі залишаються на рахунках і не конфісковані», – додав прем’єр.

Яценюк сподівається, що «завтра буде предметна та ефективна розмова, як боротися з корупцією та коли це буде зроблено».

Він також пообіцяв прозвітувати про результати цієї зустрічі.

За результатами соцопитувань, проведених у листопаді минулого року, 30% українців вважають внутрішні загрози більш небезпечними для незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, ніж зовнішні. Серед усіх внутрішньодержавних загроз корупція вийшла на перше місце.

Recommended

XS
SM
MD
LG