Доступність посилання

ТОП новини

Слідчі Росії просять суд продовжити арешт директора Бібліотеки української літератури ще на 3 місяці – адвокат


Наталія Шаріна
Наталія Шаріна

Слідчий комітет Росії просить суд продовжити арешт директора Бібліотеки української літератури у Москві Наталії Шаріної ще на три місяці. Про це повідомив її адвокат Іван Павлов.

«27 січня Пресненський суд Москви розгляне питання про продовження строку домашнього арешту Наталії Шаріної. Слідчий комітет попросив суд продовжити цей термін на цілих три місяці», – повідомив Павлов.

За його словами, суд розпочне своє засідання наступної середи о 12:30 за московським часом.

Директора Бібліотеки української літератури у Москві Наталію Шаріну затримали 28 жовтня 2015 року після того, як слідчі «знайшли» під час обшуку екстремістську літературу. Обшуки також пройшли у трьох співробітників бібліотеки. Щодо директора бібліотеки відкрили кримінальну справу про порушення національної ненависті і ворожнечі. Шаріна своєї провини не визнає.

У листопаді правозахисний центр «Меморіал» визнав її політв’язнем.

25 грудня Пресненський суд Москви продовжив термін домашнього арешту для директора Бібліотеки української літератури Шаріної до 28 січня 2016 року. Того ж дня президент Росії Володимир Путін заявив, що нічого не знає про затримання і домашній арешт Наталії Шаріної, і пообіцяв з’ясувати це питання, зазначивши, що бібліотека має бути збережена.

XS
SM
MD
LG