Доступність посилання

ТОП новини
16 Грудень 2018, Київ 13:50

Іран закупить понад 100 літаків Airbus – міністр транспорту


Іран планує закупити 8 найбільших у світі лайнерів Airbus A-380. На фото: A-380 компанії Emirates Airline із ОАЕ йде на посадку в міжнародному аеропорті імені імама Хомейні в Тегерані, 30 вересня 2014 року

Іран має намір закупити понад 100 пасажирських літаків виробництва європейської авіабудівної компанії Airbus. Агентство Reuters повідомляє про це з посиланням на іранського міністра транспорту, який виступив у Тегерані на міжнародній нараді авіабудівників.

Тут відбулася презентація першого міжнародного бізнес-проекту іранського уряду після скасування міжнародних санкцій щодо Тегерана.

Уже протягом першого дня наради число літаків Airbus, які Іран уже домовляється закупити, зросло зі 114 оголошених спершу до 127.

Перед цим на цій же нараді виступав заступник міністра транспорту Ірану, який, за повідомленням агентства Reuters, повідомив, що Тегеран також розглядає можливість купити понад 100 літаків американської авіабудівної компанії Boeing, головного конкурента європейської.

Офіційні іранські представники вважають, що в найближчі 10 років країні необхідно закупити приблизно 500 пасажирських лайнерів. У Міністерстві транспорту Ірану вітають іноземні інвестиції.

На авіаційній нараді в Тегерані в неділю, 24 січня, були присутні близько 160 представників авіавиробників із 35 країн.

Recommended

XS
SM
MD
LG