Доступність посилання

ТОП новини

Демчишин пообіцяв «Схемам» перевірити факти щодо призначеного очільника держпідприємства Гладуна


Володимир Демчишин, архівне фото
Володимир Демчишин, архівне фото

Міністр енергетики Володимир Демчишин пообіцяв перевірити інформацію стосовно призначеного тимчасовим виконувачем обов’язків директора держпідприємства «Полтавське управління геофізичних робіт» Володимира Гладуна, якщо інформація про кримінальне провадження, у якому він фігурує, підтвердиться.

Про це він повідомив у телефонній розмові з журналістами програми «Схеми», спільного проекту Радіо Свобода та телеканалу «UA:Перший».

«Під час конкурсу на посаду були зібрані всі документи, і серед них не було ніяких документів щодо кримінальних справ чи правопорушень. Я проведу розслідування всередині своєї структури, щоб зрозуміти, чому ці факти не були відкриті моїми підрозділами», – сказав він.

Прес-служба Міністерства енергетики сьогодні повідомила про доручення міністра зібрати у правоохоронних органах додаткову інформацію щодо Володимира Гладуна.

У міністерстві повідомили, що 21 січня Міненерго спробувало обрати директора для згаданого підприємства, але жоден із кандидатів не задовольнив вимог, тому було призначено Володимира Гладуна.

«Після отримання додаткової інформації буде ухвалено остаточне кадрове рішення щодо кандидатури т. в. о. ДП «Полтавське управління геофізичних робіт», – мовиться в повідомленні прес-служби.

Програма «Схеми» раніше повідомила про призначення виконувачем обов’язків директора держпідприємства «Полтавське управління геофізичних робіт» Володимира Гладуна, який уже очолював це держпідприємство за попередньої влади, а нині проходить у кримінальній справі про розтрату держмайна. Зокрема, управління Національної поліції в Полтавській області підозрює тогочасне керівництво держпідприємства, яке він очолював, у розтраті державних коштів та укладанні завідомо збиткових контрактів за попередньою змовою з приватними суб’єктами господарської діяльності. Серед іншого, слідчі розслідують багатомільйонні оборудки держпідприємства з фірмою «Полтавське підприємство геофізичних робіт», що зареєстрована на названу дочку Володимира Гладуна Оксану Шпак.

XS
SM
MD
LG