Доступність посилання

ТОП новини
15 Жовтень 2018, Київ 17:40

Суд у Києві переніс розгляд справи російських військових на 10 лютого


Євген Єрофеєв (зліва) і Олександр Александров

Голосіївський районний суд Києва переніс розгляд справи військовослужбовців Збройних сил Росії Євгена Єрофеєва й Олександра Александрова на 10 лютого.

Сьогоднішнє засідання не відбулося у зв’язку з відсутністю адвоката Єрофеєва Оксани Соколовської, яка сьогодні перебуває на допиті в іншому кримінальному провадженні. Відповідне клопотання адвоката зачитав суддя. У документі Соколовська заявила про тиск на неї з боку працівників Генеральної прокуратури і прокуратури Київської області.

Російські спецпризначенці Олександр Александров і Євген Єрофеєв були затримані 16 травня в зоні проведення АТО поблизу Щастя Луганської області. Прокурори висунули обом однакові обвинувачення: у незаконному перетині кордону, та, серед іншого, звинуватили у вбивстві військового. Російським спецпризначенцям також інкримінують терористичний напад на позиції 92-ї бригади, яка охороняла ТЕЦ біля міста Щастя. Спочатку Єрофеєв і Александров назвались російськими військовими, але на суді відмовилися від свідчень.

Адвокат Єрофеєва Оксана Соколовська у грудні минулого року заявила про тиск на неї з боку прокуратури і просила суд надати охорону. Представники Головної військової прокуратури виступили проти задоволення її клопотання. Вони зазначили, що у провадженні військової прокуратури немає досудових розслідувань щодо Соколовської.

Recommended

XS
SM
MD
LG