Доступність посилання

ТОП новини

У Мінську почалося засідання Контактної групи – Оліфер


У Мінську почалася зустріч Контактної тристоронньої групи з урегулювання конфлікту на Донбасі. Про це повідомила речниця представника України у контактній групі Леоніда Кучми Дарка Оліфер на своїй сторінці у Facebook.

Вчора у Мінську проходило засідання робочої групи з політичних аспектів Контактної групи з врегулювання ситуації на сході України.

Остання зустріч Контактної тристоронньої групи відбулася 20 січня, за результатами якої з різкою заявою виступив у Мінську представник України, колишній президент Леонід Кучма, який наголосив, що сепаратисти не виконують рекомендацій Тристоронньої контактної групи щодо врегулювання ситуації на Донбасі. Він заявив, що «без припинення вогню і дотримання режиму тиші, без повноцінного відводу важких озброєнь і підтвердження цього відводу СММ ОБСЄ, без відновлення контролю над українсько-російським кордоном неможливо говорити ні про вибори, ні про зміни в Конституції України».

Згодом ватажок сепаратистів угруповання «ДНР» Олександр Захарченко заявив про неприйнятність проведення виборів за участі українських партій. Водночас президент України Петро Порошенко неодноразово наголошував на тому, що вибори на окупованій частині Донбасу можливі лише після повного припинення вогню, а також за участі українських партій, українських ЗМІ, Центральної виборчої комісії та міжнародних спостерігачів.

XS
SM
MD
LG