Доступність посилання

ТОП новини
21 Січень 2019, Київ 20:28

Серед співробітників прокуратур 105 військовослужбовців є учасниками бойових дій – ГПУ


У Генеральній прокуратурі України повідомили, що з часу збройного конфлікту на сході України статус учасника бойових дій отримали 105 військовослужбовців із її лав. У відомстві, як мовиться на сайті ГПУ, таким чином спростовують інформацію деяких ЗМІ про присвоєння статусу учасника бойових дій майже тисячі прокурорів.

«Упродовж 2014–2015 років учасниками бойових дій визнано всього 105 військовослужбовців військових прокуратур, які виконували та на даний час виконують обов’язки в районах проведення антитерористичної операції. Кожен з них за ротаційним принципом перебував або продовжує перебувати у бойових умовах з мінімальним терміном від 1 до 15 місяців. Вказана кількість прокурорів є меншою, ніж 15% від загальної штатної чисельності органів військових прокуратур», – мовиться в повідомленні.

За даними ГПУ, торік генеральний прокурор ухвалив рішення не збільшувати чисельність військових прокурорів у зоні АТО.

В прокуратурі також нагадали, що згідно з урядовими змінами, виключена також можливість надання статусу учасника бойових дій цивільним особам зі складу прокурорів обласних та місцевих прокуратур органів прокуратури.

Бойові дії на Донбасі тривають від квітня 2014 року. За даними Мінсоцполітики, станом на жовтень 2015 року статус учасника АТО в Україні отримали 124 тисячі 457 людей.

XS
SM
MD
LG