Доступність посилання

ТОП новини
23 Квітень 2019, Київ 21:30

Родичі Джемілєва в Криму повідомляють про візит «ФМС з перевіркою


(©Shutterstock)

Ельзара Абдулджелілова, яка є дочкою національного лідера кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва, повідомила проекту Радіо Свобода, сайту Крим.Реалії про те, що вранці 2 лютого в її будинок у селі Щебетівка (Феодосія) під приводом паспортної перевірки прийшли люди, що представилися співробітниками «Федеральної міграційної служби».

«Вони сказали, що проводять паспортний контроль, серед них були представники ФМС, через хвилювання я забула з’ясувати їхні прізвища. Кілька людей зайшли в будинок і попросили пред’явити паспорти, переписали дані. Поводилися чемно і дуже культурно... Коли вони вже йшли, зацікавилися моїм сином Еролом», – розповіла Абдулжелілова.

За її словами, син на цей час спав удома, при цьому співробітники «ФМС», серед яких був і дільничний, поцікавилися, чи «не приїжджав хто-небудь з родичів останнім часом?»

«Я відповіла, якщо вони мають на увазі мого батька – то ні, він не приїжджав. Тільки мій син», – розповіла жінка.

Після цього співробітники «ФМС» пішли, проте через деякий час знову повернулися і просили Ерола «відправитися з ними поговорити».

«Я проконсультувалася по телефону зі знайомими, мені сказали, що нікуди їхати не треба. Ми відмовили їм», – повідомила Абдулжелілова. На цьому візит завершився.

Офіційних повідомлень «органів ФМС» поки немає, зв’язатися з представниками відомства для отримання коментарів поки що не вдалося.

У вівторок, 2 лютого, в Меджлісі повідомили, що в Криму в будинках кримських татар Джанкойського району проходять обшуки. Причини обшуків поки що невідомі, коментарів правоохоронців немає.

XS
SM
MD
LG