Доступність посилання

ТОП новини
22 Липень 2019, Київ 18:04

Квіташвілі: зарано коментувати інформацію про можливу кандидатуру міністра охорони здоров’я


Квіташвілі не коментує кандидатури свого наступника
Будь ласка, зачекайте

No media source currently available

0:00 0:01:35 0:00

Квіташвілі не коментує кандидатури свого наступника

Міністр охорони здоров’я Олександр Квіташвілі заявляє, що зараз зарано коментувати інформацію про можливу кандидатуру міністра охорони здоров’я. Про це він заявив під час прес-конференції у Черкасах.

«У коаліції є інші суб’єкти, наскільки я знаю, усі будуть висувати свої кандидатури. Я не знаю, яким буде процес, тому що вперше таке бачу. Щоб сім місяців людина працювала і не могли вибрати заміну. Але це інше. Якщо за сім місяців не змогли, то за сім днів не знаю, як це взагалі можливо. Але сподіваюся, що це будуть хороші кандидатури, які проводитимуть ту лінію реформ, яка потрібна країні», – зауважив він.

Водночас міністр сказав, що після відставки планує залишитися в Україні.

«Моя відставка не була прийнята з липня, тому я не знаю, який там статус легально і юридично. І зараз ідуть цікаві процеси, шукають нових кандидатів. Ні, я взагалі хочу залишитися в Україні, хоча моя сім’я переїхала до Нью-Йорка. Буду, мабуть, їздити туди-назад. Але хочу тут бути: дуже багато цікавих проектів» , – заявив він.

Учора ввечері у ЗМІ з’явилася інформація про кандидатури від «Блоку Петра Порошенка» на посади у Кабінеті міністрів, зокрема на посаду міністра охорони здоров’я пропонується народний депутат від фракції «Блок Петра Порошенка» Олексій Гончаренко.

Посаду міністра охорони здоров’я грузин Олександр Квіташвілі обіймає від 2 грудня 2014 року. Тоді ж президент України надав йому українське громадянство.

До міністра охорони здоров’я були претензії. Влітку Квіташвілі написав заяву про відставку. Також у Раді ініціювали звільнення Квіташвілі, проте не змогли звільнити міністра.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG