Доступність посилання

ТОП новини
19 Червень 2019, Київ 09:40

Посли низки країн Заходу «глибоко розчаровані» відставкою Абромавичуса


Айварас Абромавичус

Посли низки країн «глибоко розчаровані» відставкою міністра економічного розвитку і торгівлі Айвараса Абромавичуса.

Дипломати зазначають, що впродовж минулого року Абромавичус і його професійна команда «добились важливих зрушень у впровадженні жорстких, але необхідних економічних реформ, покликаних стабілізувати українську економіку, викоріненні хронічної корупції, приведенні України у відповідність до вимог програми МВФ і сприянні формування більш прозорої влади».

«Стабільне, безпечне та процвітаюче майбутнє України вимагатиме постійних зусиль від чисельної команди відданих професіоналів, до якої входять представники різних сил, які інтереси українського народу ставлять вище своїх. Важливо, аби українські лідери відкинули свої дріб’язкові розбіжності, назавжди залишили у минулому корисливі інтереси, що гальмували розвиток країни протягом десятиліть та активізували проведення необхідних реформ», – йдеться у заяві.

Цей документ підписали посол Канади в Україні Роман Ващук, посол Франції в Україні Ізабель Дюмон, посол Німеччини в Україні Кристоф Вайль, посол Італії в Україні Фабріціо Романо, посол Литви в Україні Марюс Януконіс, посол Швеції в Україні Андреас фон Бекерат, посол Швейцарії в Україні Гійом Шойрер, посол Великої Британії в Україні Джудіт Гоф, посол США в Україні Джеффрі Пайєтт.

Раніше сьогодні Айварас Абромавичус подав у відставку, заявивши, що ключовою причиною його звільнення з посади міністра став конфлікт із першим заступником керівника фракції «Блок Петра Порошенка» Ігорем Кононенком.

Міністр сказав, що Кононенко намагається розставити своїх людей в міністерстві і на підконтрольних йому підприємствах, щоб контролювати грошові потоки.

Кононенко називає ці звинувачення Абромавичуса на свою адресу спробою перекласти відповідальність за невдачі в роботі міністерства.

На цю ж тему:

03.02.2016
Абромавичус звинуватив у втручанні в роботу міністерства представника БПП

Міністр економіки подав у відставку, пояснивши це спробами Ігоря Кононенка взяти під контроль «грошові потоки» далі

03.02.2016
Посол США схвально відгукнувся про роботу Абромавичуса, який звинуватив Кононенка

Абромавичус зазначив, що ключовою причиною його звільнення з посади міністра став конфлікт із першим заступником керівника фракції «БПП» Ігорем Кононенком далі

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG