Доступність посилання

ТОП новини

Поліція Росії не порушила кримінальну справу після нападу на опозиціонера Касьянова


Михайло Касьянов у прицілі, скріншот з «Інстаграму» голови Чечні Рамзана Кадирова
Михайло Касьянов у прицілі, скріншот з «Інстаграму» голови Чечні Рамзана Кадирова

Поліція Москви не розглядає напад на лідера Партії народної свободи (ПАРНАС) Михайла Касьянова як загрозу життю і безпеці політика і не порушуватиме кримінальну справу. Розслідування проводиться в рамках адміністративного законодавства, повідомили російські силовики.

9 лютого в прес-службі політичної сили повідомили, що в Москві напали на лідера ПАРНАС Михайла Касьянова: в одному з ресторанів до нього підійшли двоє людей і кинули йому в обличчя торт, супроводжуючи цю дію вигуками з погрозами на його адресу. Двоє чоловіків швидко залишили приміщення в супроводі 15 співучасників, сіли в чотири автомобілі і зникли.

1 лютого Михайло Касьянов назвав оприлюднене в «Інстаграмі» голови Чечні Рамзана Кадирова відео, на якому він і співголова ПАРНАСу Володимир Кара-Мурза-молодший зняті наче через оптичний приціл снайперської гвинтівки, погрозою вбивства державного діяча за мотивами ворожнечі і заявив про намір звернутися до правоохоронних органів.

27 лютого 2015 року у самому центрі Москви вбили російського опозиційного політика Бориса Нємцова. Наразі у справі арештовані п’ятеро людей, яким висунули обвинувачення у причетності до вбивства.

XS
SM
MD
LG