Доступність посилання

29 Травень 2017, Київ 01:46
Новини | Події

Матіос: у Семенченка немає процесуального статусу у провадженні, яке розслідує Військова прокуратура


Головний військовий прокурор Анатолій Матіос заявляє, що у народного депутата від «Самопомочі» Семена Семенченка поки що немає процесуального статусу у кримінальному провадженні, яке розслідує військова прокуратура.

«Статус Семенченка визначається законом про статус народного депутата. Статус процесуальний Семенченка в даному кримінальному провадженні поки відсутній, оскільки його не допитували і не опитували як учасника процесу в цьому кримінальному провадженні. Коли найближчим часом настануть для цього підстави, повірте, ми зробимо все відповідно до закону, з урахуванням всіх його статусних речей», – каже Матіос.

Він зазначив, що головна військова прокуратура дійсно розслідує кримінальне провадження за низкою статей, де перевіряється причетність «окремих осіб» у вчиненні злочинів.

«Це незаконне позбавлення волі, перевищення службових повноважень, службове підроблення, використання підроблених документів. Як і всі інші справи, ця справа буде доведена до логічного завершення з оголошенням підозр і з направленням до суду, який завжди у військовій прокуратурі проходить у відкритому режимі, крім справи роти «Торнадо»,– додав головний військовий прокурор.

Раніше народний депутат Семен Семенченко на своїй сторінці в Facebook повідомляв, що від адвокатів бійців батальйону «Донбас» йому стало відомо про пропозиції дати свідчення про вчинення ним правопорушень.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG