Доступність посилання

ТОП новини

Порошенко і Байден наголосили на необхідності продовження реформ в Україні – телефонна розмоваПетро Порошенко і Джозеф Байден, архівне фото
Петро Порошенко і Джозеф Байден, архівне фото

Президент України Петро Порошенко і віце-президент США Джозеф Байден наголосили на необхідності продовження реформ в Україні, зокрема в контексті співпраці з Міжнародним валютним фондом.

Як повідомляє прес-служба президента України, також під час телефонної розмови Джозеф Байден відзначив важливість «лідерства у цей непростий час».

10 лютого директор-розпорядник МВФ Крістін Лаґард заявила, що фонду буде складно продовжувати співпрацю з Україною без належної боротьби з корупцією. Вона також висловила стурбованість «повільним прогресом, який демонструє Україна, в поліпшенні державного управління, в боротьбі з корупцією і в зниженні впливу корисливих інтересів на політику».

10 лютого під час телефонної розмови з директором-розпорядником МВФ Крістін Лаґард Порошенко наголосив, що «Україна продовжить реформи, незважаючи на кризу у стосунках між урядом та парламентською коаліцією». Як повідомили в Адміністрації президента, Порошенко і Лаґард домовилися підготувати дорожню карту пріоритетних реформ для України, які допоможуть співпраці з МВФ.

Міністр фінансів України Наталія Яресько вважає цю заяву МВФ свідченням необхідності прискорити реформи.

За чотирирічною програмою розширеного фінансування, яку МВФ почав здійснювати майже рік тому, в березні 2015-го, Україна мала б отримати загалом близько 17 мільярдів доларів. Та через розбіжності між вимогами МВФ і діями уряду Україна отримала наразі лише два транші загалом на 6,7 мільярда доларів.

XS
SM
MD
LG