Доступність посилання

ТОП новини

Кононенка допитали в Антикорупційному бюро


Ігор Кононенко

Народного депутата з фракції «Блок Петра Порошенка» Ігоря Кононенка допитали в Національному антикорупційному бюро України у зв’язку зі звинуваченнями міністра економічного розвитку і торгівлі Айвараса Абромавичуса.

«Запитання-відповіді не буду коментувати, це таємниця слідства», – сказав Кононенко.

Він також повідомив, що запропонував провести очну ставку з Абромавичусом.

За словами Кононенка, він готовий брати участь у слідчих діях з залученням будь-яких осіб, яких назвав Абромавичус.

3 лютого Айварас Абромавичус подав у відставку з посади міністра економічного розвитку і торгівлі України, назвавши ключовою причиною звільнення конфлікт із першим заступником керівника фракції «Блок Петра Порошенка» Ігорем Кононенком, який, за словами Абромавичуса, намагається розставити своїх людей у міністерстві і на підконтрольних йому підприємствах, щоб контролювати грошові потоки. Зокрема, сказав міністр, йому в заступники хотіли нав’язати нинішнього виконавчого директора компанії «Нафтогаз України» Андрія Пасішника.

Кононенко назвав ці звинувачення спробою перекласти відповідальність за невдачі в роботі міністерства і запропонував Абромавичусу пройти поліграф.

Національне антикорупційне бюро України відкрило кримінальне провадження у зв’язку із заявами Абромавичуса. Цього тижня міністр економічного розвитку і торгівлі України ходив у НАБУ на допит.

Дивитись коментарі (1)

XS
SM
MD
LG