Доступність посилання

ТОП новини

Порошенко і Байден обговорили необхідність ухвалення антикорупційних законів – прес-служба


Джозеф Байден і Петро Порошенко, архівне фото

Президент України Петро Порошенко і віце-президент США Джозеф Байден наголошують на важливості якнайшвидшого ухвалення Верховною Радою антикорупційних законів, які сприятимуть продовженню реформ і розвитку співпраці з Міжнародним валютним фондом та запровадженню безвізового режиму.

Як повідомляє прес-служба президента України, під час телефонної розмови Порошенко і Байден також скоординували позиції щодо продовження тиску на Росію для виконання нею Мінських домовленостей.

11 лютого прес-служба українського президента також повідомляла про телефонну розмову Порошенка і Байдена. За повідомленням, співрозмовники тоді наголосили на необхідності продовження реформ в Україні, зокрема в контексті співпраці з Міжнародним валютним фондом.

10 лютого директор-розпорядник МВФ Крістін Лаґард заявила, що фонду буде складно продовжувати співпрацю з Україною без належної боротьби з корупцією. Вона також висловила стурбованість «повільним прогресом, який демонструє Україна, в поліпшенні державного управління, в боротьбі з корупцією і в зниженні впливу корисливих інтересів на політику».

10 лютого під час телефонної розмови з директором-розпорядником МВФ Крістін Лаґард Порошенко наголосив, що «Україна продовжить реформи, незважаючи на кризу у стосунках між урядом та парламентською коаліцією». Як повідомили в Адміністрації президента, Порошенко і Лаґард домовилися підготувати дорожню карту пріоритетних реформ для України, які допоможуть співпраці з МВФ.

Дивитись коментарі (1)

XS
SM
MD
LG