Доступність посилання

ТОП новини

Посол США: відставка Каська нашкодить прогресу реформ в Україні


Джеффрі Пайєтт (©Shutterstock)
Джеффрі Пайєтт (©Shutterstock)

Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт вважає, що відставка заступника генпрокурора Віталія Каська, нашкодить реформам в Україні.

«Касько був поборником змін у ГПУ. Його звільнення перерве прогрес реформ в Україні», – написав Пайєтт у своєму Twitter.

«Потрібна правова реформа на всіх рівнях, аби зупинити корупцію та кумівство», – додав посол.

Попри це він запевнив, що США продовжуватимуть надавати допомогу тим працівникам прокуратури, хто «прагне діяти в межах нових правил».

Раніше сьогодні Віталій Касько повідомив про звільнення з посади заступника генпрокуратури України. За словами Каська, однією з причин його звільнення став перерозподіл обов’язків у Генпрокуратурі.

«Шокін (Віктор Шокін, генеральний прокурор України – ред.) забрав у мене всі функцій та інструменти вести і контролювати справи, над якими починала працювати наша команда, в тому числі й у справі так званих «діамантових прокурорів». Проте, причини того, чому у Генеральній прокуратурі більше неможливо і безглуздо працювати – вони є значно глибшими», – сказав Касько.

Він також пов'язав своє звільнення із корупцією всередині ГПУ. У Генпрокуратурі вважають піаром заяву Каська про відставку.

XS
SM
MD
LG