Доступність посилання

ТОП новини

Росія: суд відхилив протест на виправдувальний вирок у «справі руферів»


Зірка в кольорах українського прапора на шпилі висотки, архівне фото
Зірка в кольорах українського прапора на шпилі висотки, архівне фото

Мосміськсуд відхилив протест прокурора, який вимагав переглянути виправдувальний вирок у справі про фарбування в кольори українського прапора зірки на шпилі висотки на Котельничеській набережній російської столиці.

10 вересня Таганський суд Москви виправдав чотирьох фігурантів так званої «справи руферів». Суд зняв звинувачення за статтями «вандалізм» і «хуліганство» з Олександра Погребова, Олексія Широкожухова, Євгенії Короткової і Анни Лепьошкіної. Ще один фігурант справи – Володимир Подрезов – визнаний за цими статтями винним і засуджений до двох років і трьох місяців в'язниці. Пізніше Мосміськсуд зменшив йому термін і звільнив з-під варти.

Раніше Подрезов частково визнав провину. Він повідомив, що 20 серпня 2014 року справді провів на дах будівлі київського руфера Павла Ушевця, відомого як Григорій Mustang Wanted. Інші обвинувачені повністю заперечували свою провину, стверджуючи, що в ніч на 20 серпня стрибали з даху висотки, однак нічого не фарбували і прапору не ставили. Відповідальність за акцію взяв на себе Григорій Mustang. У Росії він заочно арештований і оголошений в міжнародний розшук.

XS
SM
MD
LG