Доступність посилання

14 Грудень 2017, Київ 06:24

Лікарі і бійці «Дніпра-1» почали викладати медицину школярам Дніпропетровська


У Дніпропетровську волонтери, медики і бійці полку «Дніпро-1», які мають досвід роботи в зоні конфлікту на Донбасі, розпочали викладати старшокласникам курс домедичної допомоги.

Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, заняття відбуваються на базі навчально-виробничого комбінату №3 у Дніпропетровську, який підписав спеціальний меморандум про співпрацю з полком і волонтерами.

За словами координаторів проекту, курси триватимуть до кінця навчального року, до них загалом залучать близько тисячі учнів 10-их і 11-их класів десятків шкіл міста. Заняття відбуватиметься у групах: окремо – для дівчат, окремо – для хлопців. Витратні матеріали (бинти, джгути, килимки) надали доброчинники.

Як зазначають військові медики, головне їхнє завдання – навчити дітей надавати допомогу оперативно і без шкоди потерпілому до приїзду професійних лікарів, не розгубитись під час нещасного випадку, дорожньої пригоди, травми, отруєння.

На першому занятті старшокласники навчались визначати стан, у якому перебуває людина, масштабність крововтрати, пробували накладати джгути. За словами дітей, знання, якими діляться з ними військові медики, не будуть зайвими їм у мирному житті.

XS
SM
MD
LG