Доступність посилання

ТОП новини

Мінтранс Росії: затримали 161 українську вантажівку


Міністерство транспорту Росії повідомляє про 161 затриманий автотранспортний засіб українських перевізників.

Як повідомляє прес-служба міністерства, інспектори Ространснагляду під час транспортного контролю автомобілів складають протокол вилучення документів транспортного засобу з описом, поміщаючи автомобілі на спецстоянки.

У Мінтрансі нагадують, що цей захід не стосується режиму транзиту з України до Казахстану, який здійснюється згідно з указом президента Росії від 1 січня 2016 року про транзитні перевезення з України до Казахстану.

Випадків скоєння протиправних дій з боку водіїв автомобілів не завфіксовано, додають в російському міністерстві.

Росія з початку січня 2016 року повідомила про запровадження значних ускладнень для транзиту українських товарів російською територією до Казахстану, що на практиці обернулося практично повним блокуванням українського транзиту через територію Росії.

Минулого тижня в Україні активісти почали блокувати транзит російських товарів через українську територію. Активісти закликали владу України офіційно заборонити такий транзит.

14 лютого Міністерство транспорту Росії повідомило, що зупинило на території цієї країни пересування вантажного автотранспорту, зареєстрованого в Україні. У російському відомстві зазначають, що це захід у відповідь на «неправочинне блокування російського автотранспорту на території України», і чинність цієї заборони триватиме, доки українська сторона не врегулює ситуацію з цим блокуванням

Сьогодні Кабінет міністрів України ухвалив рішення про тимчасове припинення транзитних переміщень вантажних автомобілів з Росії територією України.

XS
SM
MD
LG