Доступність посилання

ТОП новини

НАБУ затримало прокурора, що давав хабар за влаштування в бюро


(©Shutterstock)

Національне антикорупційне бюро України затримало прокурора, який пропонував членам конкурсної комісії хабар у 10 тисяч доларів США за працевлаштування в НАБУ, повідомили у бюро.

За повідомленням, неназваний прокурор Генеральної прокуратури хотів таким чином забезпечити позитивне рішення, щоб обійняти посаду керівника чи заступника керівника підрозділу детективів НАБУ.

Як повідомили у бюро, затримання здійснили завдяки спланованій спільній операції детективів Національного антикорупційного бюро України та прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури спільно з бійцями Управління спеціальних операцій у приміщенні, де прокурор проходив перший етап конкурсного відбору на посаду.

«Затримання стало можливим завдяки активній участі та відповідальній громадянській позиції членів ГО «ВО «АвтоМайдан», представники якої входять до складу Ради громадського контролю при НАБУ, а також організованим та належно спланованим спільним слідчим діям детективів НАБУ та прокурорів САП, у тому числі проведеним негласним (слідчим) розшуковим діям», – мовиться в повідомленні.

Наразі у кримінальному провадженні проводяться невідкладні слідчі (розшукові) дії; детективами НАБУ спільно зі Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою готується клопотання до слідчого судді про обрання затриманій особі запобіжного заходу, повідомили в бюро.

Національне антикорупційне бюро є однією з трьох новостворених структур, що повинні боротися з корупцією в Україні, поряд зі Спеціальною антикорупційною прокуратурою і Національним агентством із запобігання корупції.

Дивитись коментарі (2)

XS
SM
MD
LG