Доступність посилання

ТОП новини

МЗС готує нові правила оформлення віз для іноземців


(©Shutterstock)
(©Shutterstock)

У Міністерстві закордонних справ України готують нову редакцію правил оформлення віз для в’їзду в Україну іноземцям та особам без громадянства. Про це повідомляє прес-служба зовнішньополітичного відомства.

У МЗС наголосили, що проект правил підготовлений «з урахуванням європейських стандартів, лібералізації візового режиму з окремими іноземними державами (Перської затоки, КНР, Індією), шляхів спрощення порядку поїздок громадян України за кордон».

У повідомленні також йдеться про початок тестової експлуатації з 17 лютого 2016 року інформаційно-телекомунікаційної системи централізованого оформлення закордонними дипломатичними установами України віз іноземцям для в’їзду в Україну ІТС «Віза».

В Україні також діє порядок в’їзду / виїзду на територію Автономної Республіки Крим для іноземних громадян, вони зобов’язані погоджувати такі поїздки з українською стороною.

Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014 року початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. 7 жовтня 2015 року президент України Петро Порошенко підписав відповідний закон. Міжнародні організації визнали окупацію і анексію Криму незаконними і засудили дії Росії. Країни Заходу ввели низку економічних санкцій. Росія заперечує окупацію півострова і називає це «відновленням історичної справедливості».

XS
SM
MD
LG